Medycyna estetyczna Szczecin i leczenie nadpotliwości botoksem

Dbasz o higienę, stosujesz antyperspiranty i różne środki zapobiegające poceniu się, ale to i tak nie pomaga? Twoje dłonie, stopy, pachy nieustannie wydzielają pot, który nie tylko pozostawia brzydkie ślady, ale również ma nieprzyjemny zapach? To znak, że cierpisz na nadpotliwość. Schorzenie, które może mieć negatywny wpływ zarówno na życie prywatne i zawodowe.

Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość- medycyna estetyczna Szczecin znalazła rozwiązanie tego problemu. Rozwiązanie, którym jest leczenie nadpotliwości botoksem. Na czym polega ta terapia? Czy przynosi ona pożądane rezultaty?

W ofercie medycyny estetycznej Szczecin znajduje się usługa- leczenie nadpotliwości toksyną botulinową, czyli botoksem. Zabieg polega na tym, że w miejsce występowania nadmiernej potliwości zostaje wprowadzony botoks, który skutecznie blokuje zakończenia nerwowe, dzięki czemu gruczoły produkują znacznie mniej potu. Warto zaznaczyć, że zabieg botoksem oferowany przez kliniki, gabinety medycyny estetycznej niweluje skutki nadmiernej potliwości, ale nie eliminuje przyczyny.

Zastanawiasz się, czy warto skorzystać z tej oferty medycyny estetycznej Szczecin? Z pewnością TAK. Co prawda zabieg nie eliminuje przyczyny nadpotliwości, ale ogranicza jej skutki przez wiele długich miesięcy. Dzięki botoksowi zapomnisz o nadpotliwości i znów będziesz mógł cieszyć się życiem!